Bouwde u van 1 januari 2004 tot 1 juli 2005 pensioen op bij ABP?

Dan is artikel 3.2 van het pensioenreglement van 31 december 2005 op u van toepassing. Dat artikel regelde welke inkomensbestanddelen van 1 januari 2004 tot 1 juli 2005 tot uw pensioengevend inkomen behoorden.

Hulp nodig?