Bent u voor 1 januari 2004 arbeidsongeschikt geworden?

Dan houden wij voor de mate van arbeidsongeschiktheid rekening met artikel 44 WAO. Dit artikel is van toepassing als u werkt en daar loon voor krijgt. In dat geval verlaagt UWV mogelijk uw WAO-uitkering. Uw arbeidsongeschiktheidspercentage wijzigt daardoor echter niet.

Hulp nodig?